Laukiame Jūsų SĖKMĖS ISTORIJOS

Teksto dydis:

Laukiame Jūsų SĖKMĖS ISTORIJOS

Laukiame Jūsų SĖKMĖS ISTORIJOS
2012 rugp. 31 15:28

Domitės sveika mityba? Laikotės dietos? Sportuojate, medituojate? O gal tiesiog ieškojote ir radote gražaus kūno receptą?
Pasidalink savo sėkmės istorija rugsėjio mėnesį su visais ir laimėk poilsį SPA viešbučio MEDEA apartamentuose Druskininkuose.

PRIZAS - poilsis 1 parą 2 kambarių liukso klasės apartamentuose. Prizo vertė - 410 Lt.

Svetainė: dvigulė sofa-lova, LCD televizorius.

Miegamasis: dvigulė lova, spinta, išėjimas į individualią terasą). 

Virtuvė: šaldytuvas, virtuvės įranga, indai (ne visuose kambariuose). 

Vonios kambarys: WC, vonia , rankšluosčiai, plaukų džiovintuvas. 

Bevielis internetas. 

Galimybė pristatyti papildomą  ir /ar kūdikio lovą. 

Atvykimas – nuo 14 val. Išvykimas – iki 12 val. 

Prizo rezervacija galioja 2012m. spalio mėnesį Pirmadieniais-Ketvirtadieniais. 

Daugiau www.viesbutismedea.lt.

Kaip bus renkama laimėtoja (-as)? Idomiausią sekmės istoriją spalio 4 d. rinks manodieta.lt komisija. Laimėtoja (-as) bus paskelbtas viešai portale www.manodieta.lt ir FB iki spalio 09 dienos.

Siųskite savo istoriją ir nuotraukas el. paštu: info@manodieta.lt ir padėkite kitiems sekti Jūsų pavyzdžiu.

„Daugelis žmonių yra įsitikinę, kad laimę nulemia materialūs dalykai: namas, pinigai, drabužiai. Kiti mano, kad ją gali rasti maloniomis akimirkomis: stebėti saulėlydį, pietaudami su draugais, vaikščiodami miške. Visi šie dalykai, tiesa, suteikia pasitenkinimą, tačiau laimę pajuntame ir tada, kai pasiekiame tikslą, dėl kurio ilgai ir sunkiai dirbome. Laimė – asmeninė pergalė.Kad būtume pergalingi, nereiškia, jog turime laimėti. Tai gali reikšti, kad mes pasiekėme laukiamą rezultatą ir gavome daugiau nei tikėjomės. Gyvenime būna momentų, kai pajuntame pergalės skonį: išlaikę egzaminą, nusipirkę pirmąjį automobilį, gavę koledžo baigimo diplomą, susiradę darbą, pradėję gyventi savarankiškai. Pergalės nebūtinai turi būti didelės. Jos gali būti mažos ir nereikšmingos – numesti kelis svarus, praleisti porą valandų be alkoholio ar kitokių svaigalų, nesipykti su šeimos nariais ar tiesiog rasti laiko sau.Nesvarbu, kokios yra mūsų pergalės – didelės ar mažos, – jos vis tiek yra mūsų laimė. Kiekviena jų įrodo, kad galime pasiekti tai, ką užsibrėžėme. Sulig kiekviena pergale auga pasitikėjimas savo sugebėjimais, savęs įvertinimas. Pasiekę vieną, galime tikėtis, kad bus ir kita.“
Ištrauka iš: Amy E. Dean „Nakties šviesa. Vakaro meditacijos”.

Komentuoti