Ką įsidėti į kelioninę vaistinėlę nuo alergijos?

Teksto dydis:

Ką įsidėti į kelioninę vaistinėlę nuo alergijos?

Ką įsidėti į kelioninę vaistinėlę nuo alergijos?
2011 geg. 30 12:15

*Tabletes nuo alergijos. Čia tinka antihistamininiai preparatai, tokie kurių sudėtyje yra loratadino arba feksofenadino. Jie padeda nuo visų rūšių alergijos.

*Galima lašinti lašus į nosį, pvz., turinčius nafazolino nitrato, ir į akis. Populiarūs tokie akių lašai, kurie gydo akių uždegimą ir mažina alergines reakcijas. Gliukokortikoidų lašai (deksametazono, prednizolono) paprastai naudojami esant sunkioms alerginėms reakcijoms. Šie lašai gali turėti šalutinį poveikį, todėl nerekomenduojama juos lašinti ilgiau nei dvi savaites.

Skirtingai nuo įprastinių tavegilo arba suprastino, šie antihistamininiai preparatai neturi pašalinių efektų. Jūs neužmigsite už vairo, pasivaikščiojimų metu jums nesisuks galva ir nesutriks koordinacija. Šiuos preparatus galima derinti su bet kokiais produktais, jiems netgi nekenkia alkoholiniai gėrimai. Apskritai jausitės sveiku žmogumi. Jeigu ištiko alergija, užtenka vienos tabletės per parą arba vieno šaukšto sirupo, kad praeitų priepuolis.

Skverbiantis per džiungles, būtina profilaktiškai išgerti antihistaminų. Blogiau nebus.

* „Gerųjų“ (probiotikų) bakterijų pakelį ir aktyvuotos anglies. Vartokite juos kasdien. Aktyvuota anglis sumažina intoksikacijos galimybę, o probiotikai neleidžia alergenams prasiskverbti į kraują pro žarnyno sieneles.

* Kokių nors dezinfekuojančių priemonių, padedančių operatyviai patepti įkandimus arba žaizdeles.

* Adrenalino ampulę ir vienkartinių švirkštų.

* Rimtesnių vaistų imti nebūtina. Jeigu jų ir prireiks, jų išrašys vietos gydytojas, geriau pažįstantis vietos alergenus, negu jo kolegos Lietuvoje. Rimtesniais atvejais nepradėkite gydytis patys – kreipkitės į draudimo kompaniją profesionalios medicininės pagalbos. Juk jūs, be abejonės, apsidraudę?!

Gerų, saugių, sveikų, turiningų atostogų! Be alergijos!

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Jonas 2011 geg. 31 09:50

Parasykite, kad yra metodika, kai alergija gydo psicgologai.