YTE – gyvenimo džiaugsmo paslaptis!

Teksto dydis:

YTE – gyvenimo džiaugsmo paslaptis!

YTE – gyvenimo džiaugsmo paslaptis!
2012 liep. 5 12:37

Nūdienos gyvenimo tempas įtakoja, kad daugelis siekdami suderinti daugybę darbų, šeimos rūpesčius, buitį, kasdien patiria stresą ir įtampą. Per visą dieną darbe turime atlikti daugybę užduočių ir įveikti ne vieną iššūkį. Grįžę namo, siekiame būti idealiais tėvais, per kelias valandas kompensuoti vaikams visą atskirai praleistą dieną. Taip pat turime spėti apsipirkti, pasigaminti valgį, pasirūpinti buitimi bei atlikti nesibaigiančią galybę kitų pareigų. Nieko nuostabaus, kad taip gyvendami žmonės jaučia nuolatinę sekinančią įtampą ir kartais net pasiekia tokią būseną, kad atrodo, jog taip gyventi daugiau nėra jėgų.

Džiugu yra tai, kad žmogaus galimybės labai plačios. Tik kartais reikia sau padėti, suteikti papildomos energijos savo smegenims ir taip įveikti sudėtingas, įtemptas ir ilgalaikes stresines situacijas.

Inovatyvus ir 100 proc. natūralus būdas suteikti savo organizmui naujos ir ypatingos energijos – jaunų audinių ekstraktas – YTE®Tai tobulas sprendimas pašėlusiu ritmu gyvenantiems žmonėms įveikti stresą, nuovargį bei susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.  

YTE® veikimo principas pagrįstas tuo, kad veiklioji medžiaga palaiko normalų streso hormono – kortizolio bei lytinio hormono – testosterono kiekį organizme. 

Veiklioji YTE® (Young Tissue Extract) medžiaga yra gaunama izoliuojant apvaisintų, dalinai subrendusių kiaušinių frakcijas. 9 dieną po apvaisinimo iš kiaušinio yra atskiriami oligopeptidai, kurie gali laisvai praeiti virškinamojo trakto barjerą. Apvaisintame kiaušinyje yra absoliučiai visos medžiagos ir energija, reikalinga tam, kad tik per 21 dieną išsivystytų nauja gyvybė! YTE® yra būtent šios energijos koncentratas.

YTE® poveikis patikrintas ne vienoje klinikinėje studijoje. Studijos įrodė, kad vartojant YTE® švelniau reaguojama į stresą, gerėja nuotaika ir pozityvumas, didėja energingumas, normalizuojasi hormoninė reakcija į stresą.

Placebo kontroliuojama dvigubai akla studija parodė, kad YTE® padeda lengviau įveikti įtemptus, stresą keliančius periodus.

Kita placebo kontroliuojama dvigubai akla studija buvo atliekama su depresijos požymių turinčiais pacientais. Šios studijos rezultatai parodė, kad YTE® vartoję pacientai turėjo daug energijos, buvo gyvybingesni, geresnės nuotaikos ir bendrai jautė didesnį gyvenimo džiaugsmą.

YTE poveikis

Buvo įrodyta, kad  YTE® veiklioji medžiaga turi teigiamą poveikį tiek sveikų, tiek antidepresantus vartojančių žmonių libido. Ši substancija ne tik veikia kortizolio išsiskyrimą, bet ir palaiko testosterono paėmimą į ląstelę.

Kam rekomenduojama vartoti YTE®?

Preparatas ideliai tinka labai aktyviems, darbingo amžiaus žmonėms, kurie stengiasis suderinti daugybę darbų, pareigų, kitų užsiėmimų.

YTE® rekomenduojama esant:

  • Ilgalaikiam stresui;
  • Lėtiniam nuovargiui;
  • Sumažėjus lytiniam potraukiui.

Daugiau informacijos www.yte.lt


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Lena 2013 spal. 15 13:12

Aš vartojau, galiu pasakyti, kad tikrai veikia.

Inga 2012 liep. 20 17:06

dabar kaina apie 145 lt, siap nemaza, tik idomu butu isgirsti atsiliepimu, gal yra kas vartoje.

Neringa 2012 liep. 16 22:41

Idomu kokia kaina?