Ar kolageno gėrimas padės kovoti prieš senėjimą?

Teksto dydis:

Ar kolageno gėrimas padės kovoti prieš senėjimą?

Ar kolageno gėrimas padės kovoti prieš senėjimą?
2011 rugp. 16 16:23

Japonija išradingų technologijų lyderė įvairiose srityse ir paskutiniaisiais metais ji ypač susikoncentravo į produktų prieš senėjimą gamybą. Tai, kas prasideda Japonijos laboratorijose, per labai trumpą laiką dažnai tampa tendencija ir Europoje bei Amerikoje.
Šiuo metu Japonijos moterys susirūpinusios odos senėjimu, tačiau atsirado galimybė įsigyti prieš senėjimą kovoti padedančių maisto produktų ,pavyzdžiui, zefyrų su kolagenu. Pastarieji dar nėra paplitę Vakaruose. Kol kas zefyrų su kolagenu poveikis diskutuotinas, tačiau prieš senėjimą kovojantys gėrimai, atrodo, yra veiksmingesni.
“Shiseido” – prabangios kosmetikos ir odos priežiūros Japonijos kompanija neseniai ėmė gaminti senėjimą stabdantį kolageno gėrimą, vadinamą paprastu pavadinimu: “Kolagenas”. “Shiseido” tvirtina, kad šis gėrimas neinvazinis atsakas kolageno užpildams, skirtiems raukšlėms lyginti.
Gėrimuose, kovojančiuose prieš senėjimą, yra 1000 mg molekulinio žuvies kolageno, kuris sukurtas jogurtinio gėrimo pavidalu. Šio gėrimo ragavusios moterys teigia, kad jogurtinis kolageno gėrimas turi nemalonų žuvies kvapą, todėl ne visoms lengva jį išgerti. Tad geriausias sprendimas išgerti šį gėrimą vienu mauku.
“Shiseido” naujojo produkto sudėtyje taip pat yra haliurono rūgšties ir amino rūgšties GABA, kurios naudojamos daugelyje botoksą pakeičiančių serumų ir kremų sudėtyje.
Taigi, kas yra kolagenas ir ar tikrai jo gėrimas sukelia jauninamąjį efektą?
Daugelis mūsų baiminasi kolageno ir jo vaidmens palaikant odos struktūrą. Tikriausiai nežinote, kad yra penki pagrindiniai kolageno tipai, svarbesni nei kiti, nes visi jie veikia tam tikras kūno vietas. Kolagenas I palaiko odos struktūrą ir sausgysles, kapiliarus, venas, kaulus bei vidaus organus. Kolagenas IV taip pat svarbus jūsų odai, nes teigiamai veikia ląstelių membranas.
Atliekama pakankamai daug tyrimų, rodančių, jog kolageno papildai gali padėti kolageno formavimosi procesui kūne, tačiau kol kas nepastebėta jokių odos pokyčių.
Kolagenas natūraliai gaminamas kūne pakankamais kiekiais, kad palaikytų odos toną ir išskirtų apsaugą prieš ankstyvas raukšles. Tačiau jūs turite tinkamai maitintis ir gauti pakankamai antioksidantų, nes tai padeda gamintis kolagenui. Valgykite daug žalialapių ir įvairiaspalvių daržovių, įvairiaspalvių vaisių, su maistu turite gauti omega 3 rūgščių, todėl valgykite jų turinčios žuvies bei avokado.
Nors kolageno gėrimas tai vienas iš produktų prieš senėjimą, atminkite, jog dar vis vyksta diskusijos. Jei vien tinkamos mitybos jums neužtenka, tuomet kolageno papildai geresnis pasirinkimas, nei jo turintys gėrimai.
Kaip matote, didesnė paslaptis slypi mityboje, tad neverta žavėtis lygiais japonių veidais ir tikėtis, jog tai gėrimų su kolagenu pasekmė. Visos žinome, kad japonų tautos atstovės vengia saulės. Šis įprotis apsaugo kolageną gaminančią odos sistemą nuo pažeidimų, kuriuos sukelia UV spinduliai. Be to, nacionaliniuose japonų patiekaluose gausu sojos, geriama žalioji ir baltoji arbatos, kas padeda apsaugoti kūne esančius enzimus nuo kolageno ląstelių žalojimo. Taigi tikros maistinės medžiagos, regis, visada bus efektyvesnės (ir pigesnės), nei paskutinio mados klyksmo nenatūralūs maisto produktai, neva padedantys kovoti su senėjimo procesu.
Šaltinis: simplyantiaging.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

mik 2012 liep. 19 16:29

Sveiki, radau įdomios informacijos kaip kovoti pries senėjimą. Kam įdomu paskaitykite čia http://zinom.lt/kovoja-pries-senejima/