Patikimos, galingos, naudingos – gerosios bakterijos!

Teksto dydis:

Patikimos, galingos, naudingos – gerosios bakterijos!

Patikimos, galingos, naudingos – gerosios bakterijos!
2012 birž. 4 11:05

Mūsų organizme gyvena bene 500 rūšių bakterijų. Nors daugumai žodis „bakterija“ sukelia neigiamas mintis, vis dėlto didžioji dauguma žarnyno bakterijų yra naudingos. Gerosios bakterijos palaiko žarnyno mikrofloros pusiausvyrą ir slopina žalingųjų bakterijų augimą. Tačiau šios sistemos veiklą gali sutrikdyti antibiotikai, pasikeitę mitybos įpročiai, virškinamojo trakto ligos. Normalizuoti gerosios mikrofloros kiekį ir atstatyti prarastas jėgas galima padidinti vartojant gerųjų bakterijų produktus, kurių nauda pagrįsta moksliniais tyrimais.

Gefilus produktuose yra geriausiai žinoma ir visame pasaulyje daugiausia ištirta pieno rūgšties bakterija Lactobacillus rhamnosus GG, kurios poveikis įrodytas daugiau nei 600 mokslinių ir beveik 200 klinikinių tyrimų. Lactobacillus GG pradeda veikti virškinamajame trakte, ten dauginasi, kad užtikrintų gerą bendrą sveikatos būklę.

LGG® aktyvi visame virškinamajame trakte, atspari skrandžio ir tulžies rūgštims, taip pat prisitaiko prie kitų sąlygų, kurios nėra palankios bakterijoms, prikimba prie žarnyno sienelės paviršiaus ir slopina žalingų bakterijų veikimą, tampa natūralia žarnyno floros dalimi, sustiprina natūralius gynybinius mechanizmus, nes pagerina žarnyno gleivinės barjerą ir moduliuoja imuninius atsakus.

Lactobacillus GG suaktyvina gynybinius organizmo mechanizmus, nes sustiprina su infekcijomis kovojančių antikūnų gamybą. Žarnyne pagaminti antikūnai išplinta po visą organizmą ir patenka į, pavyzdžiui, kvėpavimo takų gleivinę, taip sustiprindami viso organizmo gynybinę sistemą.

Žarnyno gleivinė veikia kaip apsauginė siena žalingoms bakterijoms, virusams ir junginiams, sukeliantiems uždegimą. Lactobacillus GG sustiprina ir užgydo žarnyno sieneles, neleidžia žalingoms bakterijoms prasiskverbti į organizmo audinius.

Rekomenduojama Gefilus produktus vartoti ištisus metus, ypač tuomet, kai imuninė sistema yra susilpnėjusi. Gefilus produktai palaiko normalią skrandžio ir žarnyno veiklą. Vartojamos kasdien Gefilus produktuose esančios Lactobacillus GG pieno rūgšties bakterijos padidina naudingų virškinamojo trakto bakterijų skaičių ir jų aktyvumą, taip padeda sustiprinti natūralius organizmo gynybinius mechanizmus.

Komentuoti