5 dalykai prisijaukinti kasdienei sėkmei

Teksto dydis:

5 dalykai prisijaukinti kasdienei sėkmei

5 dalykai prisijaukinti kasdienei sėkmei
2011 liep. 28 13:40

Dayna Steele yra serijinių leidinių autorė ir verslininkė, keliaujanti po Jungtines Amerikos Valstijas ir padedanti žmonėms sėkmingai plėtoti verslą. Šiame straipsnyje ji nusprendė pasidalinti penkiais dalykais, jos nuomone padedančiais versle prisijaukinti sėkmę.


1. Kelkitės anksčiau.

Ateinančią savaitę kelkitės pusę valandos anksčiau, nei jums įprasta. Jei pavyks padaryti bent keletu darbų daugiau, nei įprastai, kitą savaitę pasistenkite keltis dar anksčiau. Ankstyvas rytas tai puikus metas darbams atlikti, nes daugelis jūsų kolegų dar nepradėjo siųsti elektroninių laiškų ir kalbėti apie tai, ką reikėtų nuveikti per dieną.


2. Skaitykite antraštes ir sekite naujienas.

Ne tik žinosite, kas vyksta pasaulyje, bet taip pat būsite pirmas, kuris pastebės galimybes (jei seksite pirmuoju patarimu) sau ir savo verslui dar prieš tai, kai konkurentai gers pirmąjį puodelį rytinės kavos.


3. Nusiųskite ką nors žmogui, kuris jus galėtų pasamdyti ar nupirkti jūsų parduodamą produktą, o gal atsiminsite, kad dėl kažko buvote susitarę susisiekti.

Tai gali būti trumpas elektroninis laiškas ar nuoroda į kažką svarbaus, ar tiesiog pasiteiraukite, kaip sekasi verslo reikalai.


4. Susisiekite su senu draugu ar kolega, su kuriuo nekalbėjote metų metus.

Paklauskite, kaip sekasi, kuo jie užsiima, paklauskite ar nereikėtų pagalbos, o gal patys pasiūlykite ją. Galbūt kažkam praskaidrinsite dieną.


5. Ranka parašykite kam nors žinutę.

Visiškai rimtai. Tai išnykęs menas ir dažnai padaro didelį įspūdį. Visuomet atsiras kažkas, kam galite nusiųsti padėkos raštelį, o jei ne, gal ne viską gyvenime darote teisingai?
Paprastas ir labai efektyvus sąrašas. Išbandykite visus penkis patarimus kiekvieną savaitės dieną vieną mėnesį. Ir pasakykite, kad visa tai tiesa.

Komentuoti