Plaukų grožio paslaptys

Teksto dydis:

Plaukų grožio paslaptys

Plaukų grožio paslaptys
2011 liep. 22 12:34

Vasara jau įpusėjo, saulė darosi vis kaitresnė, daugiau dienų praleidžiame gryname ore, darbuojamės sode ar ilsimės prie ežerų, daugelis ruošiamės atostogauti kažkur užsienyje. Kai pažvelgiame į save veidrodyje, pamatome išsausėjusius nuo saulės plaukus, lūžinėjančius, skilinėjančius plaukų galiukus, tada pagalvojame – kaipgi išlaikyti jų tvirtumą ir spindesį, kaip išsaugoti grožį ne tik vasarą, bet ir per visus metus.

Gražūs, žvilgantys ir sveiki, kruopščiai prižiūrėti ir tvarkingai sušukuoti plaukai – kiekvieno vizitinė kortelė, visada patraukianti aplinkinių dėmesį, kelianti susižavėjimą.

Sveikas.lt“ pristato platų Grožio ir estetikos centro „Vis Unita“ grožio procedūrų ir plaukų priežiūros priemonių spektrą, padėsiantį puoselėti bei tobulinti jūsų plaukų grožį. Žiūrėkite čia.


Grožio ir estetikos centras „Vis Unita“ įsikūrė 2003 m. Vilniuje, Konstitucijos pr. 20, viešbučio „Radisson Blu“ pirmame aukšte. Čia apsilankę galite pasidaryti visą grožio programą ar pasirinkti savo mėgiamas procedūras, įsigyti geriausiai jūsų plaukų tipą atitinkančių priežiūros priemonių.

Vertinantiems išskirtinumą ir skiriantiems ypatingą dėmesį plaukų grožiui ir galvos odos priežiūrai, „Vis Unita“ siūlo rinktis neįtikėtinai veiksmingas „Kerastase“ kompanijos priemones. Nuo karštų saulės spindulių išsausėjusiems plaukams, su Kerastase priežiūros priemonėmis patirsite dievišką plaukų transformaciją. Kerastase siūlo išskirtines technologijas su naujoviškomis aktyviosiomis sudėtinėmis dalimis, užtikrinančiomis ypač veiksmingą poveikį, tausojančiomis plaukus bei galvos odą, individualiai pritaikytomis kiekvienam plaukų tipui. Giliai pakeisdamos ir atgaivindamos plaukus net iki branduolio, Kerastase priežiūros priemonės užtikrina optimalų ir ilgai išliekantį rezultatą, atskleidžia jūsų plaukų grožį. Taip pat Kerastase siūlo specialią vyrų plaukų produktų liniją.

Plaukų priežiūros ypatumai kiekvienu konkrečiu atveju priklauso nuo plaukų tipo. Norint parinkti tinkamą odos ir plaukų priežiūros priemonę pagal savo plaukų tipą, pirmiausia reikia jį nustatyti. Vėliau plaukų tipas gali keistis. Centre jus pakonsultuos profesionalios kirpėjos-stilistės, įvertins jūsų galvos odos ir plaukų būklę, išklausys jūsų pageidavimus, parinks jums reikalingas paukų priežiūros ir formavimo priemones.

„Vis Unita“ rekomenduojama priežiūra pagal plaukų tipą:

Visų tipų plaukams tinkanti priemonė Kerastase Elixir Ultime – pirmoji universali plaukų priežiūros priemonė sukurta keturių aliejų pagrindu, tinkanti visų tipų plaukams. Su keliais šios priemonės lašais, plaukai virsta šilkiniais ir žvilgančiais. Į šią priemonę įeina pracaxi medžio aliejus (pasižymintis turtingomis kondicionavimo savybėmis), argano aliejus (puikiai maitinantis), kukurūzų sėklų ir kamelijos žiedų aliejus.

Sausiems ir pažeistiems plaukams tinkamiausia Kerastase Nutritive linija. Sudėtyje esantys gliukozė, baltymai ir lipidai maitina sausu plaukus nuo šaknų iki pat galiukų sukurdami jūsų plaukams optimalų rezultatą, todėl jie ilgam išlieka lengvi, žvilgantys ir elastingi.

Nusilpusiems ir ploniems plaukams – Resistance linijos produktai bus tikras išsigelbėjimas: padidina plaukų apimtį, Vita-Cement formulė stiprina vidinę plaukų struktūrą, neapsunkina plaukų, plaukai tampa tvirti, kupini gyvybės ir blizgesio.

Dažytiems ir pažeistiems plaukams Kerastase siūlo Reflection priemonių liniją. Priemonės suteikia blizgesio, išlygina ir atgaivina plauko skaidulas. Plaukai tampa lankstūs, šilkiniai, spindintys. Fabrionic sistema išlygina plaukų tekstūrą, katijoniniai polimerai didina plaukų spalvos spindesį ir blizgesį, UV filtras saugo nuo išorės neigiamų veiksnių.

Pernelyg aktyviai, riebiai galvos odai ir plaukams – rekomenduojama Kerastase Specifique linijos produktai: subalansuoja, atgaivina ir nuramina riebią galvos odą, valo pleiskanas iš plaukų, plaukai tampa natūraliai švelnūs, maitina plaukus ir jų galiukus, padeda išvengti plaukų slinkimo, skatina kraujotaką.

Veiksminga apsauga nuo saulės spindulių – gražių plaukų sąlyga. Kerastase Soleil dažytų plaukų priežiūros priemonės veiksmingai šalina kenksmingo spindulių poveikio padarinius, pašalina plaukų modeliavimo priemonių, druskos, smėlio ir chloro apnašas iš plaukų, atkuria plaukų skaidulų giliają struktūrą ir paviršių. Plaukai žvilga gerokai ilgiau, taip pat ilgai išlieka švelnūs, lygūs kaip šilkas ir lankstūs. Sudėtyje yra apsauginis UV filtras, katijoninis silikonas, sudarantis vandeniui nepralaidų apsauginį sluoksnį, plaukų skaidulų struktūrą stiprinantis keramidas, minkštieji ir išlyginamieji polimerai padaro plaukus lengvai šukuojamus.

Dėka veikliųjų medžiagų koncentracijos savo stuktūroje, reguliariai ar profilaktiškai naudojant priemones, šie preparatai maksimaliai pašalina esamus pažeidimus ir atgaivina plaukus nuo šaknų iki galiukų.

 

KERASTASE “DE LUX” RITUALAS

20-25 min. geros savijautos

Kerastase meistras atliks kruopščią jūsų galvos odos bei plaukų diagnostiką ir parinks būtent jums tinkamą plaukų priežiūros ir formavimo priemonių derinį. Garų procedūra ir profesionaliai atliktas galvos odos masažas, meistriškai sujungiantys Rytų akupunktūros meną ir Vakaruose naudojamą techniką, užtikrins ypač gilų priežiūros priemonių poveikį. Ritualo pabaigoje bus naudojama plaukų formavimo priemonė.

Bendraukime Facebook’e www.facebook.com/visunita !

www.visunita.lt

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Andrius Jakumas 2011 liep. 26 23:11

Geras straipsnis