Sveikatingumo ir medicinos fiesta!

Teksto dydis:

Sveikatingumo ir medicinos fiesta!
2013 lapkr. 14 14:30

Tris dienas uostamiestis pulsuos sveikatingumo ir medicinos dvasia. Lapkričio 15-17 dienomis  Švyturio arenoje parodų ir mugių organizatorius UAB „Expo vakrai“ organizuoja sveikatingumo ir medicinos parodą „Sveikata 2013”.  Tai vienintelė paroda skirta sveikatingumui, sveikam gyvenimo būdui bei medicinai Vakarų Lietuvoje. „Džiaugiamės, jog parodoje sulauksime daugiau nei 100 įvairių sveikatingumo, medicinos  ir kosmetologijos įmonių. Jų dėka parodoje atsispindės ne atskiros sveikatos tematikos, o visuma.“ – pasakoja parodos organizatorė Liubava.

Tiek specialistui, tiek galutiniui vartotojui

Parodoje teikiamos paslaugos bus nukreiptos į įvairias tikslines grupes – nuo specialistų iki gyventojų, besidominčių savo sveikata, jos išsaugojimu ar stiprinimo galimybėmis.

Parodos metu vyks V Atviras Lietuvos kosmetikų - kosmetologų konkursas, skirtas specialistams. Šiemet konkursas vyks net 3 etapais.ir sulauks 18 dalyvių. Dalyvauja baigiamųjų kursų studentai net iš 7 Lietuvos mokymo įstaigų: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Utenos, Šv. Ignaco Lojolos kolegijų, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos ir Mokyklos “Art of beauty”. Komisijos darbui vadovaus Mokymo centro Maskvoje dėstytojas, tarptautinio kosmetologijos ir estetikos konkurso Невские берега” koordinatorius Mixail Cymbalov

Parodos lankytojų laukia net 60 seminarų. Lapkričio 15 d.  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai ves specializuotus seminarus, skirtus pirminės asmens sveikatos priežiūros specialistams, visuomenės sveikatos specialistams ir maitinimo organizavimo paslaugas teikiantiems specialistams.  Seminarų klausytojams bus išduodami pažymėjimai. Lapkričio 16 d. vyks praktiniai-informaciniai seminarai, kurių metu bus pristatomas Klaipėdos miesto fizinio aktyvumo žemėlapis ir naujos nemokomos fizinio aktyvumo formos Klaipėdoje, šiaurietiškas ėjimas ir jo technika. Taip pat visuomenės sveikatos specialistai ves informacinius seminarus geriamojo vandens kokybės, jo įtakos sveikatai ir vegetarizmo temomis. „Gydanti mityba ir „Ann Wigmore” (pranešėjas Ann Wigmore fondo direktorius Paulius Jaruševičius), „Skambėjimai: kūrybingumas ir intuicija keičia stresą“ (pranešėja muzikos ir garso terapeutė Diana Dainytė-Uribė),  „Žolės gydo ir kalba“(pranešėjas Marius Lasinskas), „Gintaro terapija ir gintaro produktai - natūralus, etninis ir efektyvus būdas sveikatinimo ir darniosios kosmetologijos praktikose”,  „Dainuojančių himalajų puodų meditacija – garso terapija sielai, kūnui, kasdienybei“ (vedančioji: Aistė Juškė) ir dar daugybė kitų neįprastų  bei intriguojančių  seminarų džiugins ir natūraliosios medicinos šalininkus.

Parodoje bus galimybė nemokmai pasitikrinti sveikatą: atliekami gliukozės (dėl cukrinio diabeto profilaktikos),  hemoglobino (dėl mažakraujystės, uždegiminio žymens),  CRB (dėl galimo virusinio, bakterinio ar grybelinio uždegimo) akispųdžio, odos drėgmės, mineralinio kaulo tankio ir kiti tyrimai. Parodos organizatoriai džiaugiasi, jog renginyje  mielai bendradarbiauti sutiko  projekto „Nedelsk“ (projektas, siekiantis skatinti ankstyvą krūties vėžio diagnistiką) iniciatorė Agnė Zuokienė.  Lapkričio 16 dieną (šeštadienį) visos norinčios moterys bus tikrinamos dėl krūties vėžio. Projekto „Nedelsk“ tikslas – siekti, kad moterys būtų sąmoningos, daugiau dėmesio skirtų savo sveikatai, turėtų žinių apie ligų prevenciją, sveikos gyvensenos svarbą ir reguliariai tikrintųsi.  Taip pat parodos dalimi taps ir projektas „Manodaktaras.lt.” Tai registracija pas gydytoją internetu. Pacientai turi prieigą prie sparčiai augančios duomenų bazės, kurią naudojant galima planuoti susitikimą su gydytoju. Skaitomi atiliepimai, nuomonės ir vertinimai - dar vienas įrankis, palengvinantis geriausio gydytojo pasirinkimą.

Jei mokėsime pasirūpinti savo sveikata, ne tik džiaugsimės gera savijauta, energija, ilgaamžiškumu, bet ir dalinsimės gyvenimo džiaugsmu. Žmonės, besirūpinantys savo sveikata, turi didesnę galimybę kokybiškai pragyventi daugiau metų nei tie, kurie nesirūpina arba tam skiria per mažai dėmesio. Tad skirkite laiko sau – laukiame Jūsų parodoje “Sveikata 2013”!  Parodoje siūlomų paslaugų bei prekių asortimentas pranoks net pačio išrankiausio lankytojo lūkesčius. O vyksiantys seminarai bei renginiai scenoje nepaliks abejingų

Parodos darbo laikas:

Lapkričio 15-16 d. nuo 10val. iki 19val.

Lapkričio 17 d. nuo 10val. iki 17val.

Komentuoti