Teksto dydis:

UAB „Mano daktaras“ perka platformą pincetas.lt valdančią UAB „Digibitas“

UAB „Mano daktaras“ perka platformą pincetas.lt valdančią UAB „Digibitas“
2021-03-09 13:52

Įmonė UAB „Mano daktaras“, valdanti internetinių registracijų pas gydytojus portalą manodaktaras.lt perka 100 proc. įmonės UAB „Digibitas“, valdančios pacientų atsiliepimų platformą pincetas.lt, akcijų.

Pasak UAB „Mano daktaras“ vadovo Tomo Balžeko, šiuo įsigijimu siekiama sustiprinti manodaktaras.lt programėlę ir svetainę, bei tapti pagrindine lengvai prieinamos informacijos apie gydytojus gyventojams platforma.

„Manodaktaras.lt šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei 250 privačių klinikų ir mūsų programėlėje mobiliesiems ir svetainėje galima registruotis pas daugiau kaip 1100 įvairių sričių gydytojų, gyvam ar virtualiam vizitui. Taip pat galima rašyti atsiliepimus apie gydytojus ir skaityti sveikatos srities naujienas. Portalo pincetas.lt įsigijimas leis sustiprinti pacientų atsiliepimų sritį – norime auginti atsiliepimų duomenų bazę, kad vartotojams būtų prieinama kuo daugiau kokybiškos informacijos apie Lietuvos gydytojus bei pacientų nuomonių, kurios yra labai vertingos pasirenkant gydytoją. Tuo tarpu gydytojai gauna atgalinį ryšį ir atviro, tiesioginio bendravimo su pacientais platformą“, – pasakoja T.Balžekas.

Įmonės UAB „Digibitas“ buvusio vadovo ir buvusio bendraturčio Sauliaus Jarašiūno nuomone pacientų atsiliepimai yra būtini aukštai medicininių paslaugų kokybei užtikrinti, todėl abiejų projektų sinergija sukurs daugiau vertės tiek pacientams, tiek gydytojams.

Pincetas.lt platforma veikia nuo 2006 m., o nuo 2016 m. investavus į visapusišką platformos atnaujinimą yra pirmaujantis pacientų atsiliepimų portalas Lietuvoje, turintis daugiau kaip 100 tūkst. registruotų lankytojų, kurie aktyviai dalinasi atsiliepimais apie gydytojus bei gydymo įstaigas.

„Apjungus abu portalus, vartotojų mėnesinė auditorija sudarys apie 400 tūkst. unikalių vartotojų."

Interneto svetainėje manodaktaras.lt registracijos pas gydytojus vykdomos nuo 2015 m., šiuo metu portalas turi per 160 tūkst. aktyvių registruotų vartotojų, per metus svetainės bei mobiliosios programėlės manodaktaras.lt pagalba įvyksta virš 100 tūkst. vizitų pas gydytojus. 2020 m. balandžio pradžioje, pirmojo karantino metu, buvo pradėta ir nuotolinių konsultacijų paslauga – nuo to laiko manodaktaras.lt telemedicinos platformos pagalba sėkmingai įvykdyta virš 1000 nuotolinių konsultacijų su įvairių sričių specialistais: urologais, akušeriais-ginekologais, alergologais, šeimos gydytojais, plastikos chirurgais, psichologais bei psichoterapeutais, vaikų ligų gydytojais ir kt.

Po įsigijimo planuojama įgyvendinti pokyčius abiejose svetainėse. Manodaktaras.lt pilnai perims pincetas.lt valdymą, jame pacientai taip pat galės patogiai registruotis pas gydytojus internetu per manodaktaras.lt įskiepį. Portalo pincetas.lt atsiliepimai bus integruoti į manodaktaras.lt svetainę, o apjungus abu portalus, vartotojų mėnesinė auditorija sudarys apie 400 tūkst. unikalių vartotojų.

UAB „Mano daktaras“ kontrolinis akcijų paketas priklauso medijų ir skaitmeninio verslo bendrovei UAB „Media bitės“, kiti akcininkai yra UAB „Practica Capital“, UAB „Startup.lt“, UAB „Akseleratorius“.