Teksto dydis:

Iki gydytojo Lietuvoje – vos keli mygtuko paspaudimai

Iki gydytojo Lietuvoje – vos keli mygtuko paspaudimai
2015 spal. 28 17:08

Skaičiuojama, kad vien per paskutinį dešimtmetį iš Lietuvos gyventi svetur išvyko apie 0,5 mln. žmonių. Statistika ir pilni lėktuvai bei keltai byloja, kad didelė jų dalis reguliariai grįžta į Lietuvą. Trumpų atostogų metu ne tik aplankomi giminės, bet tvarkomi ir įvairūs reikalai. Gydytojai – vienas tų svarbių dalykų. Teikiamų gydymo paslaugų kainos ir kokybės santykis yra labai geras, tad nenuostabu, kad dažnas užsienyje dirbantis lietuvis mieliau lankosi pas gydytoją Lietuvoje.

Dabar susiplanuoti vizitą pas gydytoją tapo dar paprasčiau – Lietuvoje populiarėja internetinė registracijos pas gydytoją paslauga ManoDaktaras.lt. Pacientams nebereikia skambinti į skirtingų klinikų registratūras ir ieškoti laisvo, galinčio priimti specialisto. Visus privačius gydytojus galima susirasti vienoje svetainėje, paskaityti apie jų kompetenciją bei patirtį, kaip apie juos atsiliepia kiti pacientai. Visa tai įvertinus ir pasirinkus tinkamą specialistą, galima užsiregistruoti internetu.

Susirasti tinkamą gydytoją ir registruotis vizitui internetu trunka vos kelias minutes, nėra registracijos mokesčio ar avanso. Be to visi pacientai parą iki vizito gauna sms priminimus.

Paslauga naudojasi ne tik Lietuvoje gyvenantys pacientai – pas Lietuvos gydytojus internetu jau registruojasi Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse gyvenantys lietuviai. Registracijos forma yra universali ir nereikalauja ypatingos informacijos, be to tai itin patogu planuojantiems atostogas ar trumpą kelionę į Lietuvą.

Prieš metus pradėjusi veikti gydytojų paieškos ir registracijos sistemos ManoDaktaras.lt duomenų bazėje virš 6000 Lietuvoje dirbančių privačių gydytojų ir klinikų. Kiekvieną dieną daugėja gydymo įstaigų, kurios internete pradeda skelbti savo darbo kalendorius ir taip suteikia galimybę pacientams registruotis internetu. Registruotis galima ne tik pas Vilniaus ar Kauno gydytojus – duomenų bazėje gausu ir mažesnių miestų specialistų. 

Šaltinis - norvegijoszinios.com