Teksto dydis:

ManoDaktaras.lt pakvietė startuolių bendruomenę geram darbui

ManoDaktaras.lt pakvietė startuolių bendruomenę geram darbui
2015 spal. 28 17:14

Internetinės registracijos pas gydytoją portalo ManoDaktaras.lt kolektyvas naujus metus pradėjo geru darbu – inicijavo kraujo neatlygintinai davimo akciją. Duoti kraujo ir gelbėti gyvybes buvo pakviesta visa investicinio fondo „Practica Capital“ startuolių bendruomenė.

„Šia akcija norėjome jaunus, svajojančius ir tas svajones įgyvendinti siekiančius žmones  paskatinti padaryti gerą darbą čia ir dabar. Būti donoru yra kilnus ir nesavanaudiškas dalykas, todėl itin malonu matyti tiek daug jaunų ir socialiai atsakingų žmonių. Mums, su sveikatos sektoriumi dirbantiems – ši akcija ypač svarbi“ – pasakoja ManoDaktaras.lt  vadovas Tomas Ruginis.

Sausio 28 d. vykusioje akcijoje dalyvavo šešių įmonių darbuotojai, o prie startuolių noriai prisijungė ir fondo „Practica Capital“ bei verslo akceleratoriaus „Startup.lt“ atstovai. Didžioji jų dalis kraują davė pirmą kartą.

Šią kraujo davimo akciją vykdė Nacionalinis kraujo centras.

Yra paskaičiuota, kad vienas kraują davęs donoras gali išgelbėti tris gyvybes. Be to nuolatos kraują duodančių žmonių kraujo kokybė yra stebima, todėl donorai visada žino apie savo sveikatos būklę.

ManoDaktaras.lt – pirmoji Lietuvoje registracijos pas privatų gydytoją sistema. 2014 metais įmonė pritraukė rizikos kapitalo fondo „Practica Capital“ investiciją. „Practica Capital“ administruoja pagal JEREMIE iniciatyvą įsteigtą ankstyvosios stadijos rizikos kapitalo fondą „Practica Seed Capital“ ir rizikos kapitalo fondą „Practica Venture Capital“.