Teksto dydis:

Registracijos pas gydytojus sistema „Manodaktaras.lt“ pritraukė investicijas

Registracijos pas gydytojus sistema „Manodaktaras.lt“ pritraukė investicijas
2015 spal. 28 16:59

Rizikos kapitalo grupė „PracticaCapital” investavo į dar vieną pradedančiąją įmonę –  centralizuotą registracijos pas privačius gydytojus sistemą sukūrusią UAB "Mano Daktaras". Investicijų suma nėra atskleidžiama.

"Manodaktaras.lt" – tai dvejų dalių registracijos platforma. Gyventojams matoma tik interneto svetainė, kurioje jie gali surasti privatų gydytoją, esantį arčiausiai namų ir keliais paspaudimais užsiregistruoti vizitui pas norimą specialistą.

Kita dalimi naudojasi medikai, tvirtindami registracijas ir planuodami dienos darbus.

Svetainės lankytojai taip pat gali susipažinti su medikų biografijomis ir kompetencijomis, palikti atsiliepimus,  o pastarieji – į juos atsakyti.

Sistemoje "Mano daktaras" jau yra užsiregistravę daugiau nei 6.000 šalies gydytojų. Jie už naujų klientų atvedimą bendrovei "Mano Daktaras" moka mėnesinį mokestį. Gyventojai registracijos sistema gali naudotis nemokamai.

„Vizitų pas gydytoją vienu ar kitu atveju nė vienas iš mūsų neišvengiame. O užimtas signalo garsas telefono ragelyje labai erzina. Norime pakeisti atgyvenusius procesus“, – teigia Robertas Sadovskis, vienas iš „Manodaktaras.lt“ įkūrėjų.

Jis priduria, kad „Practica Capital“ investicija bus skirta registracijos sistemai, pačiai svetainei ir programinei įrangai, kuri pateikiama gydytojams, tobulinti bei naujoms funkcijoms kurti ir diegti.

Planuoja plėtrą į užsienį

Jauna įmonė jau planuoja ir plėtrą į užsienį. Esą pirmiausiai svarstoma įkelti koją į Vokietiją. Tačiau tai dar nėra oficialiai patvirtinta.

"Jau šiais metais planuojame paleisti bandomąją platformą kurioje nors Vakarų šalyje. Platformą tereikia išversti į kitas kalbas, pritakymo darbų nebus daug, nes beveik visi procesai ten yra automatiniai", – sako p. Sadovskis.

„Tikimės, kad „Manodaktaras.lt“ jau netolimoje ateityje iš esmės pakeis registracijos pas gydytoją procesą. Žvelgiant iš praktinės pusės sistema perspektyvi, nes sveikatos problemos ar jų profilaktika liečia mus visus, tad „Manodaktaras.lt“ teikiami sprendimai yra ir bus aktualūs didžiajai visuomenės daliai visame pasaulyje.“, – investiciją vertina Petras Mičiūnas, „Practica Capital“ partneris.

Projektas „Manodaktaras.lt” jau trečiasis verslas, kuris dalyvavo akseleratoriaus „StartupHighway” programoje ir pritraukė investicijų iš rizikos kapitalo fondo „Practica Capital”. Prieš tai „StartupHighway” programą pabaigė ir investicijų sulaukė tokie žinomi verslo projektai kaip „Dragdis.com” ir „Kurgyvenu.lt”.

Rizikos kapitalo įmonių grupė „PracticaCapital” įsteigta 2011 m., susibūrus savo verslus pardavusių verslininkų ir finansininkų komandai. Grupė administruoja 6 mln. EUR pradinės stadijos rizikos kapitalo fondą “Practica Seed Capital” bei 15,7 mln. EUR rizikos kapitalo fondą “Practica Venture Capital”, įsteigtus pagal Europos Investicijų Fondo (EIF) administruojamą JEREMIE iniciatyvą. Fondai teikia ankstyvos ir vėlesnės stadijos finansavimą smulkiam ir vidutiniam verslui Lietuvoje. 

Šaltinis: vz.lt