Teksto dydis:

Startavo nauja medicinos paslaugų pardavimo platforma

Startavo nauja medicinos paslaugų pardavimo platforma
2015 spal. 28 17:48

Antrus metus Lietuvoje veikiantis registracijos pas privačius gydytojus portalas ManoDaktaras.lt plečia savo paslaugų spektrą. Nuo šiol svetainės lankytojai galės ne tik susirasti reikalingą gydytoją ir pas jį užsiregistruoti internetu, bet ir įsigyti medicininių paslaugų.

ManoDaktaras.lt privačioms medicinos įstaigoms sukūrė paslaugų pardavimo platformą, kuri leis skatinti pardavimus, pristatyti savo paslaugas bei didinti žinomumą.

„Kiekvieną dieną sulaukiame daugybės lankytojų, kurie ieško gydytojų, informacijos apie juos. Nuolatos galvojame apie vartotoją, kaip sukurti papildomą vertę. Todėl mintis suteikti galimybę pacientams įsigyti medicininę paslaugą ir tame pačiame portale užsiregistruoti vizitui pasirodė labai logiška mūsų veiklos tąsa" - apie sprendimą imtis naujos veiklos pasakoja įmonės vadovas Tomas Ruginis. „Jeigu žmogus ieško burnos higienisto Vilniuje, kodėl gi jam nepasiūlius įsigyti šią paslaugą čia ir dabar?!" - samprotauja vienas iš ManoDaktaras.lt įkūrėjų.

Pasak ManoDaktaras.lt vadovo naujoji platforma sukurs vertę abiems pusėms: klinikos turės galimybę pristatyti savo paslaugas, skatinti pardavimus bei pritraukti naujų pacientų, o pacientai greitai ir patogiai įsigys kokybišką paslaugą už itin patrauklią kainą.

Būtent kokybę yra linkęs akcentuoti ManoDaktaras.lt vadovas: „Lietuvoje veikia visa eilė grupinio apsipirkimo portalų, kurie siūlo įsigyti ir medicinines paslaugas. Mes neturime tikslo tiesiogiai konkuruoti su jais, todėl ieškosime išskirtinumo ir savo lankytojams siūlysime itin kokybiškas paslaugas". Anot T. Ruginio visas medicinines paslaugas, kurias galima įsigyti ManoDaktaras.lt sveitainėje teikia šalyje žinomos ir gerbiamos privačios klinikos bei gydytojai.

ManoDaktaras.lt planuoja vienu metu siūlyti tik po vieną tos pačios srities paslaugą tam tikrame regione. Tikimasi, kad ManoDaktaras.lt taps ir nišinių, sudėtingų medicinių paslaugų pardavimo vieta. „Norime tapti medicinos „Gūglu" Lietuvoje" - juokaudamas apie ateities planus kalba Tomas Ruginis ir pabaigai prideda: „Jeigu reikia gydytojo - eini į ManoDaktaras.lt!".

ManoDaktaras.lt yra pirmoji šalyje registracijos pas privačius gydytojus platforma, kuri leidžia pacientams greitai ir patogiai surasti norimą gydytoją bei užsiregistruoti vizitui internetu. Tai labai patogu, nes virtuali „registratūra" dirba visą parą ir be išeiginių, todėl gydytojai nepraranda nei vieno susidomėjusio paciento. Be to ManoDaktaras.lt klinikoms suteikia programą, kuri leidžia valdyti visas pacientų registracijas.

2014 metais ManoDaktaras.lt pritraukė rizikos kapitalo fondo „Practica Capital" investiciją. „Practica Capital" administruoja pagal JEREMIE iniciatyvą įsteigtą ankstyvosios stadijos rizikos kapitalo fondą „Practica Seed Capital" ir rizikos kapitalo fondą „Practica Venture Capital".

Šaltinis: rekvizitai.lt