Teksto dydis:

Startuolis ManoDaktaras.lt stiprina savo pozicijas įsigydamas Sveikas.lt

Startuolis ManoDaktaras.lt stiprina savo pozicijas įsigydamas Sveikas.lt
2015 spal. 28 17:01

Praeitais metais trijų jaunų vyrų sukurtas internetinis projektas ManoDaktaras.lt sėkmingai baigė „StartupHighway“ akceleravimo programą ir pritraukė investuotojų dėmesį. Šią vasarą į projektą investavo rizikos kapitalo fondas „Practica Capital“. Su startuoliu dirba iš „StartupHighway“ ir „Practica Capital“ sudaryta profesionalų  komanda.

Gautos investicijos dėka įmonė sėkmingai išvystė internetinę registracijos pas privatų gydytoją platformą ManoDaktaras.lt ir pradėjo ją aktyviai siūlyti klientams – gydytojams ir klinikoms.

Kitas labai svarbus startuolio žingsnis – lankomiausio Lietuvoje sveikatos portalo Sveikas.lt įsigijimas. UAB „Mano daktaras“ direktorius Robertas Sadovskis sandorį su UAB „Alio“ vadina dideliu laimėjimu. „Esame įsitikinę, kad tai teisingas žingsnis. Sveikas.lt svariai prisidės prie ManoDaktaras.lt vystymo, sukursime pridėtinę vertę abiems pusėms: tiek lankytojams-pacientams, tiek gydymo įstaigoms“ – sako įmonės vadovas R. Sadovskis.

UAB „Mano daktaras“ direktorius atskleidė, jog šiuo metu vyksta visa eilė abiejų portalų integracijų, kurios leis lankytojams skaitantiems apie sveikatos sutrikimus, vieno mygtuko paspaudimu susirasti tinkamą privatų gydytoją ir užsiregistruoti vizitui internetu.

„Sveikas.lt veikia jau 12 metų ir pritraukia 450 000 unikalių lankytojų kiekvieną mėnesį. Visa tai byloja apie puikias galimybes ateityje, todėl jau dabar planuojame papildomas investicijas į šio portalo tobulinimą“ – apie artimiausius planus kalba R. Sadovskis.

Sandorio metu UAB „Mano daktaras“ iš UAB „Alio“ perėmė ne tik Sveikas.lt, bet ir Manodieta.lt bei Mydiet.pl portalų valdymą.

ManoDaktaras.lt yra pirmoji Lietuvoje internetinė registracijos pas privatų gydytoją platforma. 

Šaltinis - vz.lt