Teksto dydis:

Užsiregistruoti pas gydytojus dar patogiau – išbandykite manodaktaras.lt programėlę

Užsiregistruoti pas gydytojus dar patogiau – išbandykite manodaktaras.lt programėlę
2021-03-09 13:43

Registracijos pas gydytojus platforma manodaktaras.lt pristato mobiliąją programėlę, kuri leidžia dar patogiau užsiregistruoti pas privačių klinikų gydytojus, konsultuotis su jais nuotoliniu būdu, rasti svarbiausią sveikatos informaciją.

Registracijos pas gydytojus platforma manodaktaras.lt prisitaiko prie vartotojų poreikių – jau galite atsisiųsti manodaktaras.lt programėlę ir išbandyti ją savo telefone.

„Pastebime, kad vis daugiau žmonių ne tik ieško, bet ir registruojasi pas gydytoją telefonu. Populiarėja ir videokonsultacijos paslauga, kuomet saugiai galima pasitarti su gydytoju, gauti ne tik patarimą, bet ir vaistų receptą“, – sako manodaktaras.lt vadovas Tomas Balžekas.

Parsisiuntę manodaktaras.lt programėlę telefone galėsite greitai ir paprastai užsiregistruoti pas gydytoją privačioje klinikoje, gausite priminimą apie artėjantį vizitą ar videokonsultaciją, rasite naudingos informacijos apie sveikatą – ligų sąrašą, su sveikata susijusias naujienas.

Išbandyti galite paspaudę čia: https://www.manodaktaras.lt/app

manodaktaras.lt – pirmoji Lietuvoje registracijos pas privačius gydytojus sistema ir duomenų bazė, kurioje – 11 tūkst. gydytojų ir beveik 2 tūkst. gydymo įstaigų. Per manodaktaras.lt sistemą jau yra įvykę beveik milijonas registracijų. Platformos lankytojai gali greitai surasti reikalingą specialistą, sužinoti apie jo patirtį, teikiamas paslaugas, matyti kitų pacientų atsiliepimus, užsiregistruoti pas gydytoją gyvai arba nuotolinei konsultacijai.